Гейсун Ігор Володимирович

Гейсун Ігор Володимирович

Дата та місце народження: 17 травня 1978 р., м. Деражня, Хмельницька область.

Дата та місце загибелі: 11 травня 2014 р., м. Слов'янськ, Донецька область.

Звання: Старший лейтенант резерву.

Посада: Командир взводу.

Підрозділ: 1-й резервний батальйон, Північне ОТО НГУ.

Обставини загибелі: Ігор зник без вісти, коли повертався до району АТО із відпустки. Останній зв'язок із ним був 9 травня, коли він зателефонував командирові роти, встигнувши сказати, що машину, якою він їхав до Слов'янська, потрапила у засідку. Потому в трубці було чутно постріли - і зв'язок обірвався. Того ж дня у Краматорську з банківської картки Ігоря було знято всі гроші - 4000 гривень. Після визволення Слов'янська від бойовиків-сепаратистів тіло Ігоря із трьома вогнепальними пораненнями та слідами знущань виявили у одному із безіменних поховань (вбивці засунули до рота розстріляного його посвідчення резервиста НГУ). Точна дата і обставини загибелі досі невідомі. Перепохований 1 вересня 2014 р.

Військова операція: Звільнення Слов'янська.

Сімейний стан: Залишились дружина та донька.

Місце поховання: с. Новостроївка, Деражнянський район, Хмельницька область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 3, місце 9.

Нагороджений медаллю ВГО "Країна" "За визволення Слов'янська" (посмертно).

від дружини та доньки
від Андрія Музики від однополчанина,
Андрія Кобзаря ("Нестора")
Рідний наш Ігорчик ти завжди будеш жити у наших серцях!!!!
Хай земля тобі пухом буде!!!!!
від дружини та доньки

Ігор закінчив Деражнянський професійний аграрний ліцей. Пройшов строкову військову службу у лавах сімферопольської окремої бригади внутрішніх військ МВС України. Працював лісорубом Вовковинецького лісництва, охоронцем ПП «Легіон». Протягом тривалого часу служив у органах внутрішніх справ: у 2007 - 2011 рр. - у підрозділі міліції швидкого реагування "Беркут" УМВС України у Хмельницькій області, згодом - у підрозділі карного розшуку одного з районних відділів внутрішніх справ.

Після звільнення (за деякими даними - за станом здоров'я) брав участь у подіях Революції Гідності у складі 3-ї сотні Самооборони Євромайдану. У березні став до лав щойно створеного першого резервного підрозділу Національної гвардії України, уклавши контракт про проходження служби у військовому резерві НГУ.

В березні 2016 року на фасаді Деражнянського НВК ЗОШ № 2 встановлено меморіальні дошки колишнім учням, які загинули під час виконання службового обов'язку в зоні бойових лій — Ігорю Гейсуну, Євгену Андріюку, Віталію Каракулі та Івану Зубкову.