Дата: 7-31 серпня 2014 р. Місце: м. Іловайськ (47°55'23.3"N 38°11'36.6"E)

Список загиблих

7 серпня 2014 року
40-й батальйон територіальної оборони "Кривбас"
1. Сержант Ганічев Сергій Олексійович
2. Майор Кордабньов Володимир Олександрович
3. Солдат Кочура Максим Дмитрович

10 серпня 2014 року
2-й батальйон спеціального призначення НГУ "Донбас"
4. Солдат резерву Антонов Вадим Віталійович
5. Полковник резерву Литвинський Юрій Олексійович
6. Старший солдат резерву Мотичак Роман Миколайович
40-й батальйон територіальної оборони "Кривбас"
7. Старший солдат Бонцевич Сергій Степанович
8. Молодший сержант Палій Олександр Володимирович
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Азов" ГУ МВС України в Київській області
9. Рядовий міліції Березовий Микола Вікторович
10. Рядовий міліції Дрьомін Андрій Сергійович
Добровольчий Український Корпус
11. Тарасюк Олег Андрійович
12. Федчишин Анатолій Миколайович
Головне управління НГУ
13. Полковник Бойко Юрій Миколайович

11 серпня 2014 року
40-й батальйон територіальної оборони "Кривбас"
14. Старший солдат Береза Роман Віталійович
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Азов" ГУ МВС України в Київській області
15. Рядовий міліції Романов Іван Валентинович

13 серпня 2014 року
73-й морський центр спеціального призначення
16. Матрос Красов Дмитро Володимирович

16 серпня 2014 року
3-й окремий полк спеціального призначення
17. Старший солдат Горовенко Ігор Сергійович
73-й морський центр спеціального призначення
18. Матрос Корнафель Євгеній Вадимович>

17 серпня 2014 року
73-й морський центр спеціального призначення
19.
Капітан 1 рангу Зінченко Олексій Володимирович

18 серпня 2014 року
93-я окрема механізована бригада
20. Майор Лавошник Юрій Миколайович
21. Старший солдат Перов Артур Дмитрович
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Дніпро-1" ГУ МВС України у Дніпропетровській області
22. Старшина міліції Тафійчук Сергій Володимирович
23. Сержант міліції Харченко Роман Олегович

19 серпня 2014 року
2-й батальйон спеціального призначення НГУ "Донбас"
24. Солдат резерву Костюк Віталій Валерійович
25. Доброволець Паславський Марк Грегорі
26. Прапорщик резерву Романенко Олександр Трохимович
27. Капітан резерву Шкарівський Сергій Олександрович
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Шахтарськ" ГУ МВС України в Дніпропетровській області
28. Рядовий міліції Горячевський Олександр Олександрович
29. Старший сержант міліції Курочка Анатолій Михайлович
30. Рядовий міліції Москаленко Володимир Васильович

20 серпня 2014 року
2-й батальйон спеціального призначення НГУ "Донбас"
31. Солдат резерву Кіпішинов Геннадій Юрійович
32. Солдат резерву Кузяков Артем Володимирович
33. Солдат резерву Ніколенко Анатолій Володимирович
34. Старшина резерву Уткін Олександр Анатолійович
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Азов" ГУ МВС України в Київській області
35. Молодший сержант міліції Аксьоненко Олег Олександрович
36. Рядовий міліції Снітко Андрій Володимирович
17-а окрема танкова бригада
37. Лейтенант Ліщинський Станіслав Сергійович

21 серпня 2014 року
93-я окрема механізована бригада
38. Старший солдат Ємельяненко Ігор Володимирович
39. Молодший сержант Клименко Євген Олександрович
40. Молодший сержант Котовий Сергій Феліксович
41. Старший солдат Скрабунов Микола Сергійович
28-а окрема механізована бригада
42. Лейтенант Ончуров Сергій Олександрович
43. Старший солдат Хіньов Ігор Павлович
51-а окрема механізована бригада
44. Старший солдат Омелянюк Андрій Васильович
45. Солдат Приходько Володимир Володимирович

23 серпня 2014 року
2-й батальйон спеціального призначення НГУ "Донбас"
46. Старшина резерву Пушкарук Володимир Сергійович
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Азов" ГУ МВС України в Київській області
47. Рядовий міліції Русак Олександр Олегович

24 серпня 2014 року
51-а окрема механізована бригада
48. Старший лейтенант Беца Ігор Миколайович
49. Молодший сержант Брик Дмитро Юрійович
50. Солдат Бугайчук Сергій Анатолійович
51. Солдат Голяновський Руслан Вікторович
52. Солдат Данилевич Роман Миколайович
53. Солдат Момотюк Дмитро Володимирович
54. Солдат Мостика Андрій В'ячеславович
55. Солдат Павляшик Микола Анатолійович
56. Капітан Шилік Анатолій Вікторович
39-й батальйон територіальної оборони "Дніпро-2"
57. Старший сержант Жабинець Олександр Михайлович
58. Молодший сержант Ряженцев Сергій Геннадійович
59. Сержант Сагайдак Юрій Михайлович
60. Молодший сержант Шевченко Володимир Олексійович
61. Солдат Шмалій Валерій Олександрович
62. Молодший сержант Яровий Володимир Валентинович
40-й батальйон територіальної оборони "Кривбас"
63. Старший сержант Карпенко Геннадій Григорович

25 серпня 2014 року
51-а окрема механізована бригада
64. Старший солдат Крепець Леонід Петрович
65. Лейтенант Лобжин Олександр Володимирович
66. Старший сержант Марфіч Михайло Васильович
67. Старший лейтенант Михальчук Віктор Олексійович
68. Солдат Оніщук Юрій Віталійович
69. Солдат Потапчук Станіслав Володимирович
70. Солдат Пугач Ігор Володимирович
71. Майор Шепелюк Олексій Борисович
72. Солдат Янчук Валерій Леонтійович
55-а окрема артилерійська бригада
73. Солдат Дьячков Юрій Анатолійович
74. Солдат Катанов Віктор Володимирович
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Херсон" ГУ МВС України в Херсонській області
75. Рядовий міліції Пєшков Олег Анатолійович
76. Лейтенант міліції Сторчеус Руслан Олександрович
28-а окрема механізована бригада
77. Майор Безручак Андрій Іванович
7-й окремий полк армійської авіації (прикомандирований до складу 2-ї БТГр 51-ї ОМБр)
78. Молодший сержант Пазин Тарас Іванович
93-я окрема механізована бригада
79. Майор (посмертно) Шевчук Сергій Іванович

26 серпня 2014 року
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Дніпро-1" ГУ МВС України у Дніпропетровській області
80. Рядовий міліції Савченко Василь Іванович
81. Рядовий міліції Хорольський Антон Петрович
2-й батальйон спеціального призначення НГУ "Донбас"
82. Солдат резерву Прокуратов Максим Борисович
51-а окрема механізована бригада
83. Солдат Лучук Роман Олександрович
8-й окремий полк спеціального призначення
84. Сержант Пасічник Олександр Валерійович
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Херсон" ГУ МВС України в Херсонській області
85. Молодший лейтенант міліції Жеков Максим Петрович
Рота патрульної служби міліції особливого призначення "Світязь" ГУ МВС України в Волинській області
86. Рядовий міліції Іщук Володимир Степанович

27 серпня 2014 року
51-а окрема механізована бригада
87. Старший солдат Головчак Сергій Володимирович
88. Солдат Курука Сергій Іванович
42-й батальйон територіальної оборони "Рух Опору"
89. Солдат Сороковий Олександр Анатолійович

28 серпня 2014 року
92-а окрема механізована бригада
90. Солдат Батраченко Руслан Володимирович
91. Сержант Безщотний Юрій Володимирович
92. Солдат Бризгайло Сергій Володимирович
93. Сержант Бутирін Антон Володимирович
94. Солдат Деребченко Андрій Васильович
95. Молодший сержант Карпенко Олександр Григорович
96. Молодший сержант Лепетюха Василь Васильович
97. Майор Романцов Ігор Сергійович
98. Солдат Усенко Володимир Всеволодович
99. Сержант Чорний Сергій Миколайович
100. Старший солдат Дейнеко Руслан Юрійович
42-й батальйон територіальної оборони "Рух Опору"
101. Солдат Ільгільдінов Дмитро Фарідович
102. Сержант Кириєнко Юрій Володимирович ("Крот")
103. Солдат Лифар Анатолій Петрович
104. Солдат Мельничук Євген Анатолійович
105. Солдат Письмений Ілля Леонідович
106. Молодший сержант Татомир Володимир Степанович
107. Солдат Харченко Максим Борисович
108. Солдат Чижов Юрій Миколайович
51-а окрема механізована бригада
109. Солдат Гуменюк Микола Олександрович
73-й морський центр спеціального призначення
110. Капітан 2 рангу Заграничний Валентин Анатолійович

29 серпня 2014 року
93-я окрема механізована бригада
111. Солдат Абашин Герман Едуардович
112. Майор (Балагланов Павло Юрійович
113. Солдат Баланчук-Фанштейн Олексій Олександрович
114. Старший сержант Банас Юрій Олександрович
115. Солдат Баранов Роман Олександрович
116. Підполковник Борищак Олексій Андрійович
117. Молодший сержант Бублик Олександр Сергійович
118. Солдат Вільковський Володимир Вікторович
119. Солдат Власов Ігор Олександрович
120. Солдат Горобинський Олександр Сергійович
121. Старший лейтенант Графа Олександр Іванович
122. Солдат Гречаний Олександр Васильович
123. Майор Денисов Дмитро Миколайович
124. Солдат Денщиков Андрій Анатолійович
125. Старший сержант Діллер Роман Олександрович
126. Старший солдат Древаль Олексій Вікторович
127. Солдат Дрьомін Ярослав Павлович
128. Солдат Дубовик Руслан Вікторович
129. Солдат Дудка Юрій Андрійович
130. Старший лейтенант Зелінський Гавриіл Вікторович
131. Старший солдат Зранко Дмитро Олексійович
132. Солдат Ілляшенко Віктор Володимирович
133. Сержант Ільїн Віталій В'ячеславович
134. Солдат Каліберда Артем Миколайович
135. Солдат Калінін Сергій Володимирович
136. Солдат Кирилов Антон Сергійович
137. Старший солдат Клевчук Іван В'ячеславович
138. Старший сержант Комаров Ігор Олексійович
139. Старший солдат Кравцов Роман Анатолійович
140. Молодший сержант Кузьма Микола Володимирович
141. Старший солдат Куценов Олександр Сергійович
142. Старший сержант Кушіль Олександр Дмитрович
143. Солдат Лобов Дмитро Олексійович
144. Солдат Логвиненко Василь Васильович ("Бабай")
145. Старший солдат Лотоцький Олег Михайлович
146. Солдат Марченко Денис Миколайович
147. Солдат Назаренко Дмитро Анатолійович
148. Старшина Нещерет Сергій Анатолійович
149. Сержант Обидєнніков Ярослав Миколайович
150. Старший лейтенант Ольховський Андрій Олексійович
151. Підполковник Погорілий Віктор Сергійович
152. Молодший сержант Польський Дмитро Олександрович
153. Солдат Попель Андрій В'ячеславович
154. Солдат Прохоров Микола Олександрович
155. Сержант Ревуцький Артем Михайлович
156. Солдат Ременюк Сергій Сергійович
157. Сержант Ровенський Дмитро Олександрович
158. Старший солдат Романов Федір Анатолійович
159. Сержант Савченко Роман Михайлович
160. Солдат Сергєєв Олексій Віталійович
161. Старший сержант Сидоренко Сергій Іванович
162. Солдат Сінько Ярослав Олегович
163. Старший солдат Соловйов Роман Юрійович
164. Солдат Сухомлин Дмитро Олександрович
165. Сержант Тимощук Кирило Володимирович
166. Солдат Ткачук Сергій Андрійович
167. Молодший сержант Троценко Ігор Анатолійович
168. Старшина Усс Степан Миколайович
169. Старший солдат Ушаков Павло Геннадійович
170. Солдат Ходак Віктор Григорович
171. Старший солдат Хомчук Олег Васильович
172. Солдат Цибенко Віктор Миколайович
173. Старший солдат Чернов Олександр Олександрович
174. Капітан Шахник Євгеній Юрійович
175. Солдат Швець Михайло Олександрович
176. Солдат Шумейко Микола Миколайович
177. Солдат Яковець Роман Михайлович
178. Сержант Яковлев Олег Миколайович
179. Сержант Ясногор Сергій Володимирович
2-й батальйон спеціального призначення НГУ "Донбас"
180. Солдат резерву Бакка Олексій Вікторович
181. Молодший лейтенант резерву Балакшей Микола Миколайович
182. Солдат резерву Білий Василь Іванович
183. Старший сержант резерву Буравчиков Олексій Юрійович
184. Сержант резерву Ваховський Андрій Миколайович
185. Солдат резерву Вовненко Богдан Володимирович
186. Молодший сержант резерву Ганя Іван Іванович
187. Солдат резерву Данів Михайло Богданович
188. Старший солдат резерву Данілов Дмитро Анатолійович
189. Солдат резерву Джевага Сергій Олександрович
190. Старший лейтенант резерву Дмитренко Віктор Іванович
191. Солдат резерву Дятлов Сергій Володимирович
192. Старший солдат резерву Журавленко Андрій Анатолійович
193. Солдат резерву Затилюк Олексій Олександрович
194. Солдат резерву Кабалюк Дмитро Васильович
195. Солдат резерву Карбан Дмитро Сергійович
196. Солдат резерву Кіктенко Гордій Олексійович
197. Прапорщик резерву Ковєшніков Сергій Іванович
198. Солдат резерву Коновалов Юрій Іванович
199. Солдат резерву Ляшко Андрій Андрійович
200. Солдат резерву Маламуж Олександр В'ячеславович
201. Солдат резерву Мартьянов Дмитро Андрійович
202. Солдат резерву Мочалов Олександр Ігорович
203. Солдат резерву Палига Володимир Михайлович
204. Старший лейтенант резерву Петихачний Леонід Михайлович
205. Старший солдат резерву Петренко Павло Іванович
206. Капітан Петров Сергій Олександрович
207. Солдат резерву Ринкун Володимир Борисович
208. Солдат резерву Рябов Руслан Костянтинович
209. Солдат резерву Соловйов Юрій Вікторович
210. Солдат резерву Стрюков Владислав Геннадійович
211. Солдат резерву Тендітник Ярослав Володимирович
212. Солдат резерву Тімошенков Дмитро Сергійович
213. Солдат резерву Ульяницький Олег Миколайович
214. Солдат резерву Ушаков Едуард Анатолійович
215. Солдат резерву Харченко Євген Борисович
216. Молодший сержант резерву Цедік Антон Ігорович
217. Солдат резерву Чолокян Артур Ашотович
218. Солдат резерву Шевчук Андрій Сергійович
219. Прапорщик резерву Щербіна Андрій Вікторович
40-й батальйон територіальної оборони "Кривбас"
220. Cолдат Бондарчук Олег Вікторович
221. Молодший сержант Гажур Олександр Анатолійович
222. Солдат Джадан Іван Миколайович
223. Старший лейтенант Долгов Ігор Олександрович
224. Солдат Коваленко Олег Миколайович
225. Солдат Конопацький Сергій Васильович
226. Cолдат Королюк Андрій Петрович
227. Солдат Куліченко Володимир Миколайович
228. Старший лейтенант Лихогруд Андрій Григорович
229. Старший солдат Мельник Валерій Ігорович
230. Солдат Мирошниченко Олександр Іванович
231. Старший солдат Міщишин Віталій Анатолійович
232. Солдат Нечепуренко Костянтин Володимирович
233. Солдат Остроушко Денис Валерійович
234. Cолдат Прокоп'єв Євген Вікторович
235. Солдат Русін Андрій Миколайович
236. Солдат Семеніщенков Олександр Анатолійович
237. Старший сержант Тітенко Володимир Олегович
238. Молодший сержант Толкачов Віталій Михайлович
239. Солдат Троценко Максим Миколайович
240. Старшина Шиян Андрій Вікторович
241. Солдат Яблонський Микола Миколайович
51-а окрема механізована бригада
242. Солдат Білець Петро Васильович
243. Солдат Бірюков Роман Ростиславович
244. Молодший сержант Василюк Олександр Анатолійович
245. Старший солдат Ващишин Олег Анатолійович
246. Старший солдат Войчук Олександр Анатолійович
247. Солдат Волков Микола Васильович
248. Молодший сержант Дем'яник Сергій Валерійович
249. Солдат Деркач Олександр Петрович
250. Солдат Засєкін Вадим Олександрович
251. Солдат Зелінський Василь Аркадійович
252. Лейтенант Ільяшенко Роман Ігорович
253. Молодший сержант Іонов Вячеслав Анатолійович
254. Старший лейтенант Коцюк Руслан Володимирович
255. Солдат Кушнір Ігор Миколайович
256. Солдат Малиш Віталій Васильович
257. Полковник Півоваренко Павло Васильович
258. Старший солдат Посполітак Андрій Васильович
259. Солдат Саксін Андрій Михайлович
260. Старший прапорщик Смірнов Сергій Геннадійович
261. Солдат Тарасюк Богдан Володимирович
262. Старший солдат Тарасюк Олексій Васильович
263. Сержант Ярмолюк Олександр Петрович
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Дніпро-1" ГУ МВС України у Дніпропетровській області
264. Рядовий міліції Брус Тарас Романович
265. Прапорщик міліції Воронов Сергій Євгенович
266. Рядовий міліції Жайворонок Богдан Сергійович
267. Рядовий міліції Колдунов Єгор Олександрович
268. Рядовий міліції Комісар Володимир Юрійович
269. Старшина міліції Курносенко Микола Юрійович
270. Рядовий міліції Макаренко В'ячеслав Володимирович
271. Рядовий міліції Матущак Юрій Віталійович
272. Молодший сержант міліції Пелипенко Дмитро Миколайович
273. Рядовий міліції Пошедін Максим Віталійович
274. Молодший лейтенант міліції Томілович Денис Григорович
17-а окрема танкова бригада
275. Сержант Алексанич Олег Іванович
276. Солдат Бадіченко Станислав Сергійович
277. Старший солдат Калакун Віталій Анатолійович
278. Солдат Король Віталій Вікторович
279. Солдат Кузьмін Дмитро Вікторович
280. Солдат Милащенко Василь Олексійович
281. Солдат Петров Євген Анатолійович
282. Солдат Погорілий Олексій Валерійович
283. Солдат Розуменко Артем Олександрович
284. Солдат Трофімов Олексій Володимирович
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Миротворець" ГУ МВС України в Київській області
285. Лейтенант міліції Горай Олексій Зигмундович
286. Молодший сержант міліції Єсипок Андрій Анатолійович
287. Полковник міліції Єщенко Віктор Васильович
288. Сержант міліції Катрич В'ячеслав Степанович
289. Молодший лейтенант міліції Набєгов Роман Валерійович
290. Сержант міліції Назаренко Дмитро Миколайович
291. Майор міліції Співачук Олександр Володимирович
292. Молодший сержант міліції Сухенко Максим Володимирович
293. Капітан міліції Халус Руслан Петрович
294. Майор міліції Цуркан Дмитро Володимирович
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Івано-Франківськ" ГУ МВС України в Івано-Франківській області
295. Молодший сержант міліції Білінський Зорян Михайлович
296. Молодший сержант міліції Гарасимчук Ігор Степанович
297. Молодший сержант міліції Грицик Роман Васильович
298. Молодший сержант міліції Карабінович Андрій Михайлович
299. Молодший сержант міліції Косовчич Юрій Іванович
300. Молодший сержант міліції Пацино Дмитро Вікторович
301. Сержант міліції Перепічка Олег Григорович
302. Молодший сержант міліції Погорєлов Михайло Анатолійович
3-й окремий полк спеціального призначення
303. Молодший сержант Волкотруб Віталій Юрійович
304. Прапорщик Карнаух Віктор Вікторович
305. Солдат Кривенко Максим Ігоревич
306. Солдат Панченко Дмитро Миколайович
307. Сержант Придатко Дмитро Миколайович
308. Старший солдат Слободянюк Роман Олександрович
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Херсон" ГУ МВС України в Херсонській області
309. Рядовий міліції Вовченко Олег Павлович
310. Старший сержант міліції Гребінський Олег Вільямович
311. Рядовий міліції Ковальов Владислав Вікторович
312. Рядовий міліції Мазур Павло Валерійович
313. Капітан міліції Салівончик Руслан Сергійович
314. Молодший сержант міліції Шаригін Артем Віталійович
Рота патрульної служби міліції особливого призначення "Світязь" ГУ МВС України в Волинській області
315. Лейтенант міліції Ляшук Максим Володимирович
316. Рядовий міліції Помінкевич Сергій Петрович
317. Рядовий міліції Сацюк Олександр Миколайович
318. Рядовий міліції Сивий Олександр Анатолійович
319. Рядовий міліції Столярчук Мирослав Станіславович
320. Сержант міліції Шолуха Віктор Григорович
Оперативне командування "Південь"
321. Майор Гладков Андрій Валерійович
322. Полковник Грачов Олексій Георгійович
323. Майор Губа Яків Миколайович
324. Майор Світличний Олександр Григорійович
121-й окремий лінейно-вузловий полк зв'язку
325. Полковник Кифоренко Борис Борисович
326. Солдат Солодовнік Євген Олегович
327. Молодший сержант Юрковець Ігор Володимирович
55-а окрема артилерійська бригада
328. Солдат Васін Михайло Валентинович
329. Лейтенант Габчак Іван Миколайович
330. Лейтенант Севостьянчик Дмитро Олександрович
7-й окремий полк армійської авіації (прикомандирований до складу 2-ї БТГр 51-ї ОМБр)
331. Солдат Дремлюх В'ячеслав Анатолійович
332. Солдат Івкун Василь Дмитрович
333. Солдат Перепелиця Олександр Юрійович
39-й батальйон територіальної оборони "Дніпро-2"
334. Солдат Ністратенко Сергій Олександрович
335. Солдат Самосадов Олександр Сергійович
42-й батальйон територіальної оборони "Рух Опору"
336. Солдат Бражник Володимир Анатолійович
502-й окремий батальйон РЕБ
337. Сержант Куденьчук Іван Миколайович
73-й морський центр спеціального призначення
338. Капітан 3 рангу Костюк Володимир Миколайович
8-й окремий полк спеціального призначення
339. Солдат Андріюк Євген Олександрович
91-й окремий полк оперативного забезпечення
340. Сержант Бережний Юрій Олександрович
Добровольчий Український Корпус
341. Атаманчук Роман Віталійович

30 серпня 2014 року
2-й батальйон спеціального призначення НГУ "Донбас"
342. Солдат резерву Глуходід Олександр Вікторович
343. Солдат резерву Коломієць Віталій Валентинович

31 серпня 2014 року
2-й батальйон спеціального призначення НГУ "Донбас"
344. Солдат резерву Ложешніков Володимир Іванович
345. Солдат резерву Пугачов Павло Анатолійович
346. Сержант резерву Сищенко Сергій Миколайович
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Дніпро-1" ГУ МВС України у Дніпропетровській області
347. Рядовий міліції Савчук Андрій Вікторович

1 вересня 2014 року
2-й батальйон спеціального призначення НГУ "Донбас"
348. Лейтенант медичної служби резерву Лук'янченко Володимир Валерійович

Померли внаслідок поранень отриманих під час боїв за м. Іловайськ

29 серпня 2014 року
"Братство" (пізніше БПСМОП "Свята Марія")
349. Голіцин Дмитро Сергійович

20 вересня 2014 року
40-й батальйон територіальної оборони "Кривбас"
350. Солдат Алексеєнко Вадим Миколайович

22 вересня 2014 року
Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Азов" ГУ МВС України в Київській області
351. Молодший сержант міліції Сокуренко Роман Олександрович

12 жовтня 2014 року
51-а окрема механізована бригада
352. Молодший сержант Дзингель Денис Андрійович

29 травня 2015 року
93-я окрема механізована бригада
353. Сержант Шматченко Михайло Олексійович

Вважаються зниклими безвісті

40-й батальйон територіальної оборони "Кривбас"
1. Солдат Свірський Володимир Сергійович
2. Солдат Голота Юрій Васильович
3. Солдат Доценко Віталій Вікторович
4. Солдат Золотаренко Руслан Георгійович
5. Солдат Карпов Олег Григоривич
6. Солдат Кучер Олексій Володимирович
7. Солдат Маркін Андрій Вікторович
8. Солдат Сугак Руслан Іванович
9. Солдат Темник Дмитро Вікторович
10. Солдат Тимошенко Роман Ігоревич
11. Солдат Тищенко Вадим Іванович
12. Солдат Тодосієнко Володимир Павлович
13. Солдат Хоменко Кирило Олегович

3-й окремий полк спеціального призначення
14. Старший сержант Зіноватній Віталій Вікторович

42-й батальйон територіальної оборони "Рух Опору"
15. Солдат Соловйов Сергій Олександрович

51-а окрема механізована бригада
16. Солдат Богайчук Павло Володимирович
17. Солдат Жук Сергій Володимирович
18. Солдат Кривенчук Юрій Анатолійович
19. Старший лейтенант Шванк Олег Миколайович

Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Івано-Франківськ" ГУ МВС України в Івано-Франківській області
20. Рядовий міліції Клепач Олександр Олександрович
21. Рядовий міліції Курус Тарас Тарасович
22. Рядовий міліції Сплавінський Орест Орестович

2-й батальйон спеціального призначення НГУ "Донбас"
23. Солдат резерву Бундіков Роман Володимирович
24. Солдат резерву Соловйов Юрій Сергійович

93-я окрема механізована бригада
25. Старший лейтенант Алекса Євген Альгімантасович
26. Солдат Анікін Максим Євгенович
27. Солдат Думчик Ярослав Юрійович
28. Солдат Карпов Юрій Юрійович
29. Солдат Курочка Олег Анатолійович
30. Солдат Лозинський Андрій Володимирович
31. Солдат Мордюк Микола Олександрович
32. Солдат Неревенько Олег Леонідович
33. Солдат Рубан Дмитро Вікторович
34. Солдат Слабоус Андрій Олександрович
35. Солдат Ткаченко Ігор Юрійович
36. Солдат Шевченко Сергій Юрійович