Мартенко Володимир Миколайович

Мартенко Володимир Миколайович

Дата та місце народження: 20 серпня 1969 р., с. Маслівка, Миронівський район, Київська область.

Дата та місце загибелі: 13 грудня 2016 р., смт Верхньоторецьке, Ясинуватський район, Донецька область.

Звання: Старший лейтенант.

Посада: Командир взводу.

Підрозділ: 72-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 13 грудня 2016 р. під час несення служби в районі смт Верхньоторецьке, Ясинуватський район, Донецька область. Разом з Володимиром загинув старший солдат Є. Ремешівський.

Сімейний стан: Залишились дружина та двоє синів.

Місце поховання: м. Миронівка, Київська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 2, місце 13.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 23/2017 від 3 лютого 2017 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Мартенко Володимир Миколайович народився 20 серпня 1969 року. в м. Миронівка. В 1984 році закінчив Маслівську 8-річну школу. Два роки навчався в Миронівській середній школі №1, яку закінчив в 1986 році.

З 1 вересня 1986 року по 19 червня 1987 року навчався в м. Черкаси, де отримав спеціальність – радіомеханік.

З 1987 року по 1991 рік проходив навчання у Пермському вищому воєнно-командному училищі, де здобув професію офіцера мотострілкових військ.

Три року був командиром спец загону, який приймав участь в бойових діях в Нагорному Карабасі.

Після демобілізації з військової служби працював у Миронівському лінійному відділенні у справах перевірки вантажів оперативником у званні капітана.

Одружений. Дружина – Людмила. Батько двох синів – Романа і Богдана.

З 2009 року працював майстром лісу у Маслівському лісництві Ржищівського ДЛГ.

У серпні 2014 року був мобілізований у 2-гу окрему Галицьку бригаду Національної гвардії України. Виконував бойові завдання в зоні АТО. Був командиром роти.

6 березня 2015 року був нагороджений грамотою за сумлінне виконання військового обов’язку, вірність військовій присязі у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

З червня 2016 року призваний Миронівським РВК у Київській області та був призначений командиром механізованого взводу п’ятої механізованої роти другого механізованого батальйону.

Але ворожа куля 13 грудня 2016 року обірвала життя нашого героя, однокласника, побратима, чоловіка, батька, нашого дорогого односельчанина, який захищав цілісність нашої держави у селі Верхньоторецьке Ясинуватського району Донецької області.