Мединський Олег Костянтинович («Усатий»)

Мединський Олег Костянтинович

Дата та місце народження: 6 червня 1968 р., с. Іллінка, Біляївський район, Одеська область.

Дата та місце загибелі: 5 вересня 2016 р., м. Мар’їнка, Донецька область.

Звання: Капітан 2 рангу (посмертно).

Посада: Заступник командира по роботі з особовим складом.

Підрозділ: 73-й морський центр спеціального призначення.

Обставини загибелі: 5 вересня 2016 року, виконуючи бойове завдання в ході антитерористичної операції в Донецькій області, в районі населеного пункту Мар’їнка, капітан 3 рангу Мединський здійснив вивід групи до місця виконання завдання за призначенням та залишився у належному місці. У визначений час з невідомих причин не вийшов на зв’язок з командиром групи. Командиром групи було прийнято рішення, для з’ясування обставин, відправити на те місце розвідувальний дозор, з метою встановлення причини відсутності зв’язку. Розвідувальний дозор виявив тіло загиблого Олега з множинними пораненнями.

Сімейний стан: Залишилися дружина, троє дітей та двоє онуків.

Місце поховання: с. Іллінка, Біляївський район, Одеська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 2, місце 9.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 390/2015 від 3 липня 2015 року, "за мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, підтримання боєздатності Військово-Морських Сил Збройних Сил України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 511/2016 від 19 листопада 2016 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Нагороджений відзнакою Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО "Побратими України" медаллю "За оборону Маріуполя" (посмертно).

Земля пухом
Волонтер
Константиныч, мы все тебя помним.
Ронин, 2 отряд
від Івана
Шана
Андрей Слизкий
Осу, семпай, помним Вас...
Крошкин

Ветеран 73-го морського центру спеціальних операцій, після багаторічної служби у морському спецназі звільнився в запас. Проживав з сім'єю в Очакові. Займався спортивно-патріотичним вихованням молоді, був тренером з кіокушин-кан карате (чорний пояс ІІ дан). Засновник і президент Військово-патріотичного спортивного клубу «Майський» в Очакові, з 2006 року. Коли почалися бойові дії на сході України, повернувся у військо, і з 2014 року перебував у зоні проведення АТО. За два роки війни Мединський побував практично у всіх «гарячих точках», включаючи Іловайськ.

Меморіал загиблим героям України у сучасної війні у центрі міста Очаків.


Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Для збільшення фотографії натисніть на неї!

14 жовтня 2017 року, у День захисника України, на території 73-го Морського центру спеціальних операцій було урочисто відкрито Алею пам'яті полеглих у боях офіцерів та матросів даної частини.