Музика Артур Сергійович

Музика Артур Сергійович

Дата та місце народження: 13 травня 1978 р., м. Ульяновка, Кіровоградська область.

Дата та місце загибелі: 9 лютого 2015 р., с. Логвинове, Бахмутський район, Донецька область.

Звання: Полковник (посмертно).

Посада: Офіцер відділу організації радіо- і супутникового зв'язку управління організації зв'язку та інформаційних систем ГУЗ та ІС ГШ ЗСУ.

Підрозділ: Головне управління зв'язку та інформаційних систем ГШ ЗСУ.

Обставини загибелі: Зник безвісти 9 лютого 2015 р. коли виїхавши на УАЗі в Дебальцеве попав під обстріл поблизу села Логвинове у верхній частині «дебальцівського виступу» на трасі між м. Дебальцеве і м. Артемівськ (Донецька область). В УАЗі також знаходились підполковник С. Василенко (загинув), молодший сержант А. Макаренко (загинув), полковник С. Циганок (загинув) та полковник І. Павлов (загинув). Впізнаний серед загиблих. Похований.

Сімейний стан: Залишились батьки, дружина та син.

Місце поховання: м. Ульяновка, Кіровоградська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 2, місце 21.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

від Патик Лілії від сестри Аракелян Аіди від Івана Григор'єва від Івана Бондарчука
За світлу пам'ять нашого побратима
від Антонюка Андрія та Поліщука Юрія
Прости меня мой братик, что не уберегла
Яремчук Аіда
від сестрички..дуже боляче.... пробач наше сонечко.... Ми пам'ятаємо...
від Віталія Білика
Чотири роки без тебе...сумуємо...пам'ятаємо
Аида Яремчук
від Полякової Оксани від Янковського Олександра Вічна пам'ять
від Віталія Сенича
Спочивай з миром, Друже!
Пам'ятаємо... дякуємо...
від Василя Подоляна

Музика Артур Сергійович народився 13 травня 1978 року у м. Ульяновка Кіровоградської області.

З вересня 1984 року до червня 1995 року навчався в середній школі № 121 м. Тбілісі Республіки Грузії.

В грудні 1997 року був призваний на військову строкову службу до лав Збройних Сил України. У липні 1998 року поступив на навчання до Полтавського військового інституту зв'язку, який закінчив у 2002 році.

З червня 2002 року по січень 2003 року - командир радіовзводу роти зв'язку вузла зв'язку 384 управління експлуатації спеціального об'єкту Південного оперативного командування.

З січня 2003 року по червень 2007 року - начальник радіовідділення вузла зв'язку 384 управління експлуатації спеціального об'єкту Південного оперативного командування.

З червня 2007 року по червень 2009 року - начальник зв'язку 61 арсеналу.

З червня 2009 року по липень 2010 року - заступник начальника центру з озброєння центру мобільних вузлів зв'язку 121 окремого лінійного вузлового полку зв'язку 6 АК СВ Збройних Сил України.

З липня 2010 року по січень 2011 року - офіцер служби безпеки зв'язку Управління захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах Збройних Силах України.

З січня 2011 року по травень 2011 року - офіцер групи впровадження систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах Управління супроводження єдиної автоматизованої системи управління та впровадження засобів зв'язку і автоматизації ЗС України.

З травня 2011 року - офіцер відділу організації радіо і супутникового зв'язку Управління організації зв'язку та інформаційних систем Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України.