Найдьон Олександр Вікторович

Найдьон Олександр Вікторович

Дата та місце народження: 7 листопада 1984 р., м. Городня, Чернігівська область.

Дата та місце загибелі: 16 листопада 2014 р., смт Станиця Луганська, Луганська область.

Звання: Старший сержант міліції.

Посада: Міліціонер.

Підрозділ: Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Чернігів" ГУ МВС України в Чернігівській області.

Обставини загибелі: З 14:55 по 15:20 16 листопада 2014 р. озброєні бойовики переправилися через річку Сіверський Донець та обстріляли з автоматичної зброї та гранатометів патрульний автомобіль МВС батальйону «Чернігів» та блокпост ЗСУ в районі автостанції смт Станиця Луганська. В бою з російськими терористами Олександр загинув. Разом з Олександром загинули молодший сержант міліції В. Запека та рядовий міліції А. Іщенко. В червні 2016 р. помер один з поранених сержант міліції Р. Лось.

Сімейний стан: Залишилися мати, батько та сестра.

Місце поховання: м. Городня, Чернігівська область (фото надгробку:   ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 4, місце 5.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 942/2014 від 19 грудня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, зразкове виконання службового обов'язку та з нагоди Дня міліції", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений орденом "Лицарський хрест Добровольца" (посмертно).

Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» (посмертно).

Нагороджений Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність Україні» (посмертно).

від сім'ї Найдьон Любимо. Пам’ятаємо. Пишаємось тобою.
Батьки.
Тебе уже забрали небеса
І полетів ти журавлем в безмежні далі.
Бринить сльоза як пам'яті свіча,
Свіча надії, болю і печалі...
Світла пам’ять Герою!

від сім'ї Найдьон

Олександр Найдьон народився 7 листопада 1984 року в місті Городня Чернігівської області. Закінчив Городнянську загальноосвітню школу № 2. З 2003 по 2005 р. проходив строкову службу у 101-й окремій бригаді охорони Генерального штабу Збройних Сил України. З 2005 по 2010 рік – міліціонер спеціального батальйону судової міліції «Грифон» ГУМВС України в місті Києві (отримав свідоцтво з відзнакою про початкову підготовку міліціонерів). У 2007 році заочно закінчив Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка за спеціальністю "вчитель історії ". У 2008 році вступив на 2-й курс Київського національного університету внутрішніх справ на спеціальність «Правознавство». Певний час працював на різних посадах у Городнянській школі-інтернат для дітей-сиріт.

З 26 вересня 2014 року в органах внутрішніх справ. Старший сержант міліції, батальйону патрульної служби особливого призначення «Чернігів» УМВС України в Чернігівській області. В зоні проведення АТО з 19 жовтня 2014 року. Загинув 16 листопада 2014 року в смт Станиця Луганська Луганської обл. Похований 21 листопада 2014 року у м. Городні Чернігівської області.

В пам’ять про Олександра Найдьона у травні 2015 року на будівлі Городнянської загальноосвітньої школи № 2 встановлена меморіальна дошка та пам’ятний знак на міській Алеї Героїв. Його ім’я викарбуване на граніті Меморіалу загиблим працівникам Міністерства внутрішніх справ м. Чернігів


Для збільшення фотографії натисніть на неї!