Носенко Вячеслав Олексійович

Носенко Вячеслав Олексійович

Дата та місце народження: 10 січня 1985 р., смт Варва, Чернігівська область.

Дата та місце загибелі: 8 грудня 2014 р., с. Піски, Ясинуватський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Номер обслуги.

Підрозділ: 1-а окрема танкова бригада.

Обставини загибелі: Загинув 8 грудня 2014 року під час артилерійського обстрілу у районі селища Піски (Донецький аеропорт) Ясинуватського району Донецької області. Разом з В'ячеславом загинули сержант В. Бойко та старший солдат В. Лавренчук. Під час цього обстрілу також загинули бійці 81-ї окремої аеромобільної бригади: солдат А. Ременюк, старший солдат С. Чоп та старшина М. Петрученко.

Місце поховання: смт. Варва, Чернігівська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 10, місце 3.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

від земляків від батьків від тих, хто пам'ятає

Носенко В'ячеслав Олекcійович народився 10 січня 1985 року у смт Варва, Чернігівська область.

У 1991 році пішов до Варвинської середньої школи №1, де закінчив 11 класів.

По закінченні школи навчався в Чернігівському інституті економіки і управління на факультеті - Правознавство.

Після закінчення університету проходив службу у військовій частині МВС України у м. Золочів, Львівська обл. потім був переведений до Луганської області.

Після служби працював у смт Варва у ТОВ "Дружба нова".

У 2012 році пішов працювати до "Чернігівнафтогаз" помічником бурильника 4 розряду.

19 березня 2014 року демобілізувався у м.Гончаровськ для проходження підготовки в АТО, по закінченні підготовки 04 червня був направлений у Луганський аеропорт, 55 днів тримав оборону де і був ранений. Після чого був направлений для лікуваня до воєного госпіталя, після трьох місячної реабілітації повернувся служити українському народу у м. Волноваха, Донецька область а потім у с. Піски , Донецька область, де і загинув 08 грудня 2014 року захищаючи честь і гідність своєї країни. Був похований у смт Варва, Чернігівська область.

В'ячеслав був доброю і товариською людиною, який завжди прийде на допомогу. У батьків він був єдиний син, тому з часом біль не утихає, адже був він для них опорою, і світлим променем у майбутнє. Не передати ті слова болі у душі земляків, адже так тяжко змиритися з втратою такого чистого і доброго хлопця. Вічна память Герою!!!