Полуцький Олександр Володимирович

Полуцький Олександр Володимирович

Дата та місце народження: 20 березня 1977 р., с. Волошинівка, Баришівський район, Київська область.

Дата та місце загибелі: 9 травня 2016 р. (помер від поранень).

Звання: Солдат.

Посада: Стрілець-помічник гранатометника.

Підрозділ: 79-а окрема аеромобільна бригада.

Обставини загибелі: 3 травня 2016 р. о 12.45 отримав важке поранення в голову від кулі ворожого снайпера під Мар'їнкою. Сашко знаходився на позиції з побратимами, обстрілів в цей день не було, в цей день був єдиний постріл ворожого снайпера... Майже тиждень Сашко перебував у критичному стані, але 9 травня 2016 року у Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мєчнікова помер боєць АТО після тижневої боротьби за життя.

Сімейний стан: Залишились мати та сестра.

Місце поховання: с. Волошинівка, Баришівський район, Київська область (фото надгробку:   ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 6, місце 28.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 258/2016 від 17 червня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від Полуцької Віти Володимирівни від Музиченко Тетяни від мами
Вічна пам'ять
від сім'і Коваль
від сім'ї Щербак Вічна пам'ять.
Марахівський О.В.
від Марченко Ірини

Народився Олександр Полуцький 20 березня 1977 року у с. Волошинівка. Навчався у місцевій школі. Закінчивши Білоцерківське педагогічне училище, Олександр здобув благородну професію вчителя. Пізніше сіяв розумне, добре й вічне у Перемозькій середній школі. Втративши батька, рано перейняв обов'язки господаря, турботливо дбав про маму Ніну Григорівну та сестру Віту, був для них надійною опорою й підтримкою.

Війна на сході країни порушила спокій у родині Полуцьких - загострене почуття справедливості покликало Олександра піти до війська. Із серпня 2015 року в складі 79-ої окремої аеромобільної бригади ЗСУ (7 рота швидкого реагування) боронив співвітчизників від неправди, зла та агресора.

В центрі села Волошинівка встановлено пам'ятний знак на алеї Героїв.