Сухацький Леонід Андрійович

Сухацький Леонід Андрійович

Дата та місце народження: 10 липня 1969 р., м. Тетіїв, Київська область.

Дата та місце загибелі: 22 лютого 2015 р., м. Маріуполь, Донецька область.

Звання: Старший сержант.

Посада: Командир танку.

Підрозділ: 17-а окрема танкова бригада.

Обставини загибелі: Загинув 22 лютого 2015 р. під час проведення рекогносцировки шляхів з позицій блок-посту №11 під Маріуполем, внаслідок перекидання автомобіля добровольчого батальйону «Діва Марія». Разом з Леонідом загинули рядовий міліції В. Дереш та рядовий міліції В. Росоха.

Сімейний стан: Залишилася дружина та донька.

Місце поховання: м. Тетіїв, Київська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 5, місце 28.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, "за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Ти смертю вирізьбив: Лиш стань і прочитай Одне святе є в світі — кров людей хоробрих. Одні живуть могили — Вірних Батьківщині
від тих хто любить, тужить й пам‘ятає
Безмежно люблю і дуже сумую за тобою, тато !
від твоєї Алі

У 1987 році закінчив ПТУ №34 у Радомишлі. Пройшов службу у лавах Збройних Сил в місті Катовіце (Польща) командиром танку. З 1993 року служив в органах внутрішніх справ, з 2000 року працював на посаді командира відділення пожежної частини №29 у місті Тетієві. З 2008 року до серпня 2014 року працював у ПП «Слободяник». 28 серпня пішов добровольцем на фронт.

В грудні під час відпустки Леонід Сухацький став героєм програми телеканалу 1+1 «Хоробрі серця». Сепаратисти називали його танк «чорна смерть», а Леонід називав його «наш дружочек». На його рахунку три підбиті бойові машини ворога за два місяці оборони Маріуполя.

В Тетіївській школі № 1 відкрили памятний знак танкісту Леоніду Сухацькому.